Rzymianka - o nas

DT PTTK Rzymianka w Krynicy-Zdroju - pokoje 2,3 i 4 osobowe z łazienkami - POKOJE PO KAPITALNYM REMONCIE W 2018R. Na parterze znajduje się przytulna jadalnia, w ciepłe dni można zjeść posiłki na zacisznym tarasie z tyłu ośrodka (wyjście bezpośrednio z jadalni). DT PTTK Rzymianka usytuowana jest w bezpośrednim sąsiedztwie krynickiego lodowiska, około 600m od głównego deptaka i pijalni, blisko, lecz nie bezpośrednio, głównej trasy z Nowego Sącza do Krynicy.

Zarówno dojazd jak i dojście do budynku są bardzo wygodne (płaski teren, bez wzniesień – istotne dla rowerzystów lub osób na wózkach inwalidzkich). Przed budynkiem znajduje się nieduży bezpłatny parking. Na terenie obiektu możecie Państwo korzystać z dostępu do bezprzewodowego internetu. Obok Rzymianki znajdują się także: trasa narciarska Henryk, korty tenisowe, stadion sportowy, sklepy, dancingi.

Dla każdej z grup ustalamy indywidualne, elastyczne pory posiłków i bogate menu. Słyniemy z bardzo smacznych i obfitych dań, przygotowywanych zgodnie z Państwa życzeniami. Śniadania i kolacje podajemy na szwedzkim stole, a do obiadu serwujemy kilka rodzajów sałatek, które oferujemy bez ograniczeń. Bez względu na miejsce pobytu, dla każdej grupy organizujemy przewodnika po Krynicy, ogniska z kiełbaskami i dancingi. Gościom Rzymianki proponujemy wycieczki do Szczawnicy (obiad w Halce gratis) i na spływ przełomem Dunajca ze Sromowców Niżnych.

galerię zdjęć - zobacz

Wysoki poziom usług medycznych, jakość i różnorodność oferowanych zabiegów, a także ich powszechna dostępność , jak również ciepła atmosfera przytulnych kawiarenek i urok wieczornych dancingów sprawiają, że Krynica Zdrój to miejsce szczególnie polecane seniorom. Czyste górskie powietrze i spokój gęstych lasów sprawią, że wrócicie Państwo do swych domów wypoczęci i pełni nowych sił.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.