KROKUS - o nas

Pensjonat Krokus usytuowany jest na wprost głównego wejścia na plażę (ul. Plażowa) oraz przy głównym deptaku, czyli w samym centrum miejscowości.

Odległość do plaży wynosi około 200m. Można do niej wygodnie dojść pieszo ulicą Plażową, przy której znajdziecie Państwo różne atrakcje. Spacerując z naszego pensjonatu deptakiem, po około 300m dojdziecie Państwo do portu i zwodzonego mostu. Dojazd do budynku jest dogodny, gdyż prowadzi do niego główna ulica Darłówka. Przy obiekcie znajduje się sporo miejsca na parkowanie samochodów - parking zamykany.

W obiekcie dostępne są pokoje oraz studia 1,2,3,4,5 osobowe z łazienkami. Na terenie pensjonatu możecie Państwo korzystać z bezprzewodowego internetu. Obok głównego budynku znajduje się nasza stołówka w której serwujemy śniadania (szwedzki stół) oraz obiadokolacje (do dyspozycji bar sałatkowy)  jedzenie przygotowywane jest i podawane na wzór naszych ośrodków w górach, czyli smacznie i do syta. Dla grup istnieje możliwość uzgodnienia 3 posiłków dziennie. Wokół  budynku jest dużo zielonej przestrzni, w sam raz do zabawy z dziećmi, grill oraz ławeczki. Cały teren jest ogrodzony; przytulny i bezpieczny.

galerię zdjęć - zobacz

Dla każdej z grup ustalamy indywidualne, elastyczne pory posiłków i bogate menu. Słyniemy z bardzo smacznych i obfitych dań, przygotowywanych zgodnie z Państwa życzeniami. Śniadania i kolacje podajemy na szwedzkim stole, a do obiadu serwujemy kilka rodzajów sałatek, które oferujemy bez ograniczeń.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.