Halka - o nas

Ośrodek Halka znajduje się w samym centrum urokliwego uzdrowiska w miejscowości Szczawnica, przy głównej ulicy, zaledwie kilka minut pieszo od dworca autobusowego. Dojazd do naszego ośrodka jest dogodny i prosty, po płaskim terenie. Za budynkiem przygotowany został parking dla naszych gości. Lokal ma do dyspozycji restaurację oferującą bogatą paletę potraw kuchni polskiej jak również zagranicznej, realizowanej w formie samoobsługowym - “Jedzenie na wagę” - Goście mieszkający u nas mają pełny dostęp do potraw oraz ekspresu samoobsługowego przez cały dzień w naszej restauracji. Dla gości ośrodka mamy również specjalnie przygotowaną góralską piwnicę, gdzie odbywają się bankiety, imprezy z góralem( z muzyką na żywo ?) oraz różnego rodzaju konferencje dla grup zorganizowanych.

Naprzeciwko nas znajduje się kolejka krzesełkowa zmierzająca na górę Palenicę działająca przez cały rok.

W ofercie mamy do dyspozycji 27 pokoi, dwu, trzy i cztero osobowych. w których znajduje się łazienka z prysznicem oraz telewizor. Goście przebywający w naszym ośrodku, otrzymują opaskę która upoważnia do korzystania z bufetu, śniadaniowego, obiadowego oraz kolacyjnego przez cały dzień - wyżywienie All Inclusive

galerię zdjęć - zobacz

Wszystkie pokoje hotelowe posiadają własną łazienkę, tv i wi-fi. Część pokoi posiada balkon typu francuski.

Do naszego Ośrodka zapraszamy grupy zorganizowane oraz gości indywidualnych.

Szczawnica świadczy wysoki poziom usług medycznych, jakość i różnorodność oferowanych zabiegów, a także ich powszechna dostępność , jak również ciepła atmosfera przytulnych kawiarenek i urok wieczornych dancingów sprawiają, że to miejsce szczególnie polecane. Czyste górskie powietrze i spokój gęstych lasów sprawią, że wrócicie Państwo do swych domów wypoczęci i pełni nowych sił.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.


NOWOŚĆ - Wyżywienie All Inclusive

(śniadanie, obiad - wybór potraw do woli w naszej restauracji, kolacja w postaci stołów szwedzkich, kawa, herbata dostępna przez cały dzień)